Kobalto ERP

CLUB DONOSTIA KAYAK K.E.

Domicilio

GOIKOENEA 24oD


Localidad

SAN SEBASTIAN-DONOSTIA


Teléfono

679664599


E-Mail

donostiakayak@gmail.com


Web

Técnico / Entrenador

SAIES ALZUA Joseba

Cargo: Técnico / Entrenador

  • E-Mail: josebaekf@gmail.com
  • Tfno #:
Técnico / Entrenador

ALBISU ELUSTONDO Juan

Cargo: Técnico / Entrenador

  • E-Mail: a@a.com
  • Tfno #:
Técnico / Entrenador

FLORENTINO BADIOLA Sergio

Cargo: Técnico / Entrenador

  • E-Mail: info@euskalkanoe.eus
  • Tfno #:
Técnico / Entrenador

RUIZ DE ARETXABALETA PEREZ Xabier

Cargo: Técnico / Entrenador

  • E-Mail: xruizdea@yahoo.es
  • Tfno #:
Técnica / Entrenadora

MONTERO RIVERO Edurne

Cargo: Técnica / Entrenadora

  • E-Mail: e.montero@jemaenergy.com
  • Tfno #:
Técnico / Entrenador

SAIES SISTIAGA Ekaitz

Cargo: Técnico / Entrenador

  • E-Mail: ekaitzsaies@gmail.com
  • Tfno #:
Técnica / Entrenadora

ALKORTA AGIRREGABIRIA Olatz

Cargo: Técnica / Entrenadora

  • E-Mail: olatzalkorta@yahoo.es
  • Tfno #:

Licencias Deportistas Nacional Anual

Licencias Deportistas Autonómico Anual

PalistaCategoría
1
  • ACHAGA EGURZA AlbertoVeterano 55-59 Perfil
    2
  • ALBISU ELUSTONDO JuanVeterano 55-59 Perfil
    3
  • ALKORTA AGIRREGABIRIA OlatzVeterano 35-39 Perfil
    4
  • BALERDI ALKAIN BeÑatCADETE A Perfil
    5
  • BALERDI TREBOL SantiagoSENIOR Perfil
    6
  • BEAUMONT URANGA IgorVeterano 50-54 Perfil
    7
  • BÉDARD YannickVeterano 40-44 Perfil
    8
  • BENGOETXEA TIRTIL DenizhanINFA-A Perfil
    9
  • BURGUERA LIZEAGA ImanolVeterano 40-44 Perfil
    10
  • CABALLERO BENEDICTO Jose mariVeterano 65-69 Perfil
    11
  • DIVASSON MERINO AsierSUB-23 Perfil
    12
  • ETXEBERRIA GONZALEZ IÑakiVeterano 45-49 Perfil
    13
  • FLORENTINO BADIOLA SergioVeterano 45-49 Perfil
    14
  • FLORENTINO MENOYO ShantiCADETE B Perfil
    15
  • GUIMIL ALONSO LucÍaINFA-B Perfil
    16
  • IRASTORZA AIRES MiriamVeterano 40-44 Perfil
    17
  • IRAZU GARMENDIA AioraSUB-23 Perfil
    18
  • IRAZU GARMENDIA EiderJUVENIL-A Perfil
    19
  • LAZKANO GUIMERANS BegoÑaSENIOR Perfil
    20
  • LOPEZ GALLEGO FernandoVeterano 40-44 Perfil
    21
  • LOPEZ GOIKOETXEA AmaiaVeterano 40-44 Perfil
    22
  • MARTIN MORO Jose luisVeterano 55-59 Perfil
    23
  • MONTERO PAJARES HaizeaCADETE B Perfil
    24
  • MONTERO RIVERO EdurneVeterano 40-44 Perfil
    25
  • MORENO JIMENEZ AguedaSENIOR Perfil
    26
  • MOZO SAGARZAZU BeÑatINFA-A Perfil
    27
  • MUJICA LERCHUNDI IgorVeterano 45-49 Perfil
    28
  • ONA SEVILLANO XabierINFA-B Perfil
    29
  • RAMOS GONZALEZ SantiagoVeterano 45-49 Perfil
    30
  • RIVAS PAGADOR HectorSENIOR Perfil
    31
  • RUIZ DE ARETXABALETA PEREZ XabierVeterano 40-44 Perfil
    32
  • SAIES ALZUA JosebaVeterano 60-64 Perfil
    33
  • SAIES SISTIAGA EkaitzVeterano 40-44 Perfil
    34
  • SARASOLA LERTXUNDI IzaskunVeterano 40-44 Perfil
    35
  • TEJEDOR CORRAL PedroVeterano 55-59 Perfil
    36
  • TRECET MIRONES SergioVeterano 50-54 Perfil
    37
  • URANGA AIZPURUA ManuVeterano 40-44 Perfil
    38
  • URBIETA ZUBIRIA IbonVeterano 55-59 Perfil
    39
  • URDAPILLETA IZAGUIRRE NagoreSUB-23 Perfil
    40
  • URRA VINAGRE EnekoCADETE A Perfil
    41
  • ZELAIA JAUREGI DabidVeterano 45-49 Perfil
    TemporadaRegataClasificación
    2022
    2022-11-26
    2022ko Euskadiko Slalom-eko kopako 1.go proba- Orthez
    Orthez
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-11-12
    2022ko Euskadiko Slalom-eko kopako 6. proba- EuskadikoTxapelketa
    Pau
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-10-22
    2022ko Euskadiko Slalom-eko kopako 5. proba- Gipuzkoako Txapelketa
    Orthez
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-10-22
    prueba 2022ko Euskadiko Slalom-eko kopako 5. proba- Gipuzkoako Txapelketa
    Orthez
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-09-25
    Euskadiko itsas-kayak kopako 5. proba
    Lekeitio
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-08-20
    Euskadiko itsas-kayak kopako 4. proba
    Donostia
    Trofeo Regata 7
    2022
    2022-07-24
    5a Prueba copa euskadi ríos- Ascenso- Descenso del Urola
    Zumaia
    Trofeo Regata 13
    2022
    2022-07-23
    4. Prueba Copa Euskadi Ríos-Descenso del Bidasoa
    Irun
    Trofeo Regata 13
    2022
    2022-07-23
    Euskadiko itsas-kayak Txapelketa
    Hondarribia
    Trofeo Regata 4
    2022
    2022-07-16
    2022ko Gipuzkoako Itsas-Kayak Txapelketa
    Zumaia
    Trofeo Regata 4
    2022
    2022-07-10
    2022ko Euskadiko SprintTxapelketa
    Trofeo Regata 5
    2022
    2022-06-26
    Euskadiko itsas-kayak kopako 2. proba
    Pasaia
    Trofeo Regata 8
    2022
    2022-06-18
    Euskadiko itsas-kayak kopako 1.go proba
    Hondarribia
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-06-11
    2a Prueba copa euskadi ríos- Barrika Memorial Aitor Saenz de Ojer
    Barrika
    Trofeo Regata 6
    2.Prueba Copa euskadi Ríos- Barrika 6
    2022
    2022-06-05
    2022ko Euskadiko Infantil Txapelketa
    Trofeo Regata 5
    2022
    2022-05-29
    2022ko Euskadiko Slalom-eko kopako 3. proba- Extrem
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-05-28
    2022ko Euskadiko Slalom-eko kopako 4. proba- San Miguel
    San Miguel
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-05-21
    Euskadiko Maratoi Txapelketa
    Nanclares de la Oca
    Trofeo Regata 5
    2022ko Euskadiko Maratoi Txapelketa 5
    2022
    2022-03-27
    Euskadiko K-2 Txapelketa
    Pasaia
    Trofeo Regata 5
    Euskadiko K-2 Txapelketa 4
    2022
    2022-03-26
    2022ko Euskadiko Slalom-eko kopako 2. proba- San Miguel
    San Miguel
    Trofeo Regata --
    2022
    2022-03-05
    Euskadiko Neguko Txapelketa 2022
    Trofeo Regata 6
    Euskadiko Neguko Txapelketa 2022 6
    2022
    2022-02-27
    Gipuzkoako Neguko Txapelketa 2022
    Trofeo Regata 4
    2022ko Gipuzkoako Txapelketa 4
    2022
    2022-02-13
    Bizkaiako Neguko Txapelketa 2022
    Trofeo Regata 19
    2022
    2022-01-16
    I Control A.T. 2022
    Irun
    Trofeo Regata 9
    2022
    2022-01-15
    2022ko Euskadiko Slalom-eko kopako 1.go proba
    Bergara
    Trofeo Regata --
    TemporadaRegataOroPlataBronceTotal
    2022
    20/08/2022
    Euskadiko itsas-kayak kopako 4. proba
    Donostia
    1001
    2022
    24/07/2022
    5a Prueba copa euskadi ríos- Ascenso- Descenso del Urola
    Zumaia
    1012
    2022
    23/07/2022
    4. Prueba Copa Euskadi Ríos-Descenso del Bidasoa
    Irun
    2013
    2022
    23/07/2022
    Euskadiko itsas-kayak Txapelketa
    Hondarribia
    0101
    2022
    10/07/2022
    2022ko Euskadiko SprintTxapelketa
    1102
    2022
    11/06/2022
    2a Prueba copa euskadi ríos- Barrika Memorial Aitor Saenz de Ojer
    Barrika
    2002
    2022
    21/05/2022
    Euskadiko Maratoi Txapelketa
    Nanclares de la Oca
    0123
    2022
    05/03/2022
    Euskadiko Neguko Txapelketa 2022
    2002
    2022
    27/02/2022
    Gipuzkoako Neguko Txapelketa 2022
    0101
    2022
    13/02/2022
    Bizkaiako Neguko Txapelketa 2022
    0011
    2022
    16/01/2022
    I Control A.T. 2022
    Irun
    1001
    Desarrollos para Internet   Prodain.com