Kobalto ERP

CLUB ATLETICO SAN SEBASTIAN

Domicilio

PASEO DE LAS AVES5


Localidad

SAN SEBASTIAN


Teléfono

943215354


E-Mail

atletico-ss@atletico-ss.org


Web

Técnico / Entrenador

ETXANIZ PEÑA Xabier

Cargo: Técnico / Entrenador

  • E-Mail:
  • Tfno #:
Técnico / Entrenador

FERNANDEZ AIZPURU Aritz

Cargo: Técnico / Entrenador

  • E-Mail:
  • Tfno #:
Técnico / Entrenador

GARMENDIA OLASAGASTI Aitor

Cargo: Técnico / Entrenador

  • E-Mail:
  • Tfno #:

Licencias Deportistas Nacional Anual

Licencias Deportistas Autonómico Anual

PalistaCategoría
1
  • ARAMENDIA TOLOSA MaddiINF-B Perfil
    2
  • ARREGUI ALTUNA OlatzSENIOR Perfil
    3
  • AUZMENDI ALEJANDRO EnekoSENIOR Perfil
    4
  • AZPILLAGA OierCADETE A Perfil
    5
  • BARBA IRAETA IreneSENIOR Perfil
    6
  • BARBA IRAETA MartaSENIOR Perfil
    7
  • BARBA VERA RaulVeterano 55-59 Perfil
    8
  • BLANCHET JÉromeSENIOR Perfil
    9
  • BUENO IRASTORZA JulenCADETE B Perfil
    10
  • CASTELLS ESQUISABEL JaraINF-A Perfil
    11
  • CHOURRAUT YURRAMENDI MaialenVeterano 40-44 Perfil
    12
  • CIRIZA MARTINEZ JonINF-B Perfil
    13
  • DE SANTOS LARRAÑAGA EiderSUB-23 Perfil
    14
  • DEL TESO ALEJANDRO MarcosINF-B Perfil
    15
  • DEL TESO ALEJANDRO MarioCADETE B Perfil
    16
  • DEUS ECHEVESTE JuneINF-A Perfil
    17
  • DEUS ECHEVESTE OihanJUVENIL-B Perfil
    18
  • ERGUIN BOLIVAR JonVeterano 40-44 Perfil
    19
  • ETXANIZ PAL PauSUB-23 Perfil
    20
  • ETXANIZ PEÑA XabierVeterano 50-54 Perfil
    21
  • FERNANDEZ AIZPURU AritzVeterano 35-39 Perfil
    22
  • FERRER INDA JonVeterano 40-44 Perfil
    23
  • GARASA EGAÑA JonJUVENIL-A Perfil
    24
  • GARASA EGAÑA TelmaCADETE B Perfil
    25
  • GARMENDIA OLASAGASTI AitorSENIOR Perfil
    26
  • GOIKOETXEA ASTABURUAGA IratiVeterano 35-39 Perfil
    27
  • GOIKOETXEA URBIZU AinaraJUVENIL-B Perfil
    28
  • GOIKOETXEA URBIZU XubanSUB-23 Perfil
    29
  • GOÑI DE VIRGALA AlexSUB-23 Perfil
    30
  • GOÑI DE VIRGALA LeireSUB-23 Perfil
    31
  • GONZALEZ ARTIZ NicolasSUB-23 Perfil
    32
  • GUERRERO AZPEITIA JaraJUVENIL-B Perfil
    33
  • GUERRERO AZPEITIA LiaINF-B Perfil
    34
  • GUTIERREZ MARRODAN MalenSUB-23 Perfil
    35
  • HIVES SORIN LucasSENIOR Perfil
    36
  • IMAZ HOSTEINS IngeCADETE A Perfil
    37
  • IMAZ HOSTEINS MarkelSUB-23 Perfil
    38
  • IRAETA GARACHENA CristinaVeterano 60-64 Perfil
    39
  • LAIN DE ACHA EricCADETE B Perfil
    40
  • LAZKANO ZURIARRAIN MirenSENIOR Perfil
    41
  • LOPEZ AGUIRREURRETA NoraSUB-23 Perfil
    42
  • MALKORRA MarioINF-B Perfil
    43
  • MARTINEZ ARRIETA CristinaVeterano 50-54 Perfil
    44
  • NABASKUES LASHERAS UnaiSENIOR Perfil
    45
  • ODRIOZOLA ECHANIZ IÑakiINF-B Perfil
    46
  • ODRIOZOLA ETXANIZ JosuSUB-23 Perfil
    47
  • ODRIOZOLA ETXANIZ MaiteSUB-23 Perfil
    48
  • OTEGI REDONDO JonCADETE B Perfil
    49
  • OTEGUI REDONDO HodeiINF-B Perfil
    50
  • PICAZA JIMENEZ MartinJUVENIL-A Perfil
    51
  • SANZ ARTETXE JonINF-A Perfil
    52
  • SAYALERO ALVARO ManexVeterano 45-49 Perfil
    53
  • SEGURA MIRANDA AinhoaCADETE B Perfil
    54
  • SEGURA MIRANDA AlexSUB-23 Perfil
    55
  • SEGURA MIRANDA HaizeaJUVENIL-A Perfil
    56
  • SEREN PEREZ AinhoaCADETE B Perfil
    57
  • SEREN PEREZ JonJUVENIL-B Perfil
    58
  • SEREN PEREZ MikelINF-B Perfil
    59
  • TOLOSA INDA AinhoaVeterano 40-44 Perfil
    60
  • VALLEJO DREHS MartinVeterano 65-69 Perfil
    TemporadaRegataClasificación
    2024
    2024-09-29
    Euskadiko itsas-kayak kopako 5. proba
    Lekeitio
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-08-31
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako 6. proba
    Orthez
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-08-17
    Euskadiko itsas-kayak kopako 4. proba
    Donostia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-08-11
    Euskadiko itsas-kayak kopako 3. proba
    Plentzia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-08-10
    5. Prueba copa euskadi ríos- Ascenso- Descenso del Plentzia
    Plentzia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-07-28
    4. Prueba copa euskadi ríos- Ascenso- Descenso del Urola
    Zumaia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-07-27
    3. Prueba Copa Euskadi Ríos-Descenso del Bidasoa
    Irun
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-07-07
    1. Prueba copa euskadi ríos- Barrika Memorial Aitor Saenz de Ojer
    Barrika
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-06-30
    Euskadiko itsas-kayak kopako 2. proba-Gipuzkoako Txapelketa
    Pasaia
    Trofeo Regata 3
    2a Copa Euskadi Kayak de Mar 3
    2024
    2024-06-16
    2024ko Euskadiko Infantil Txapelketa
    Legutiano
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-06-15
    2024ko Euskadiko Sprint Txapelketa
    Legutiano
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-06-15
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako 5. proba- EuskadikoTxapelketa- Slalom
    Pau
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-06-15
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako 5. proba- Euskadiko K.Cross Txapelketa
    Pau
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-05-25
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako 4. proba- Extrem
    Orthez
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-05-19
    Euskadiko itsas-kayak kopako 1.go proba
    Barrika
    Trofeo Regata 4
    2024
    2024-05-12
    Planilla Gipuzkoako Eskolarteko 2023/2024
    Zumaia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-05-12
    Gipuzkoako Eskolarteko 5.Jardunaldia 2023/2024
    Zumaia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-05-05
    Euskadiko Maratoi Txapelketa 2024
    Zumaia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-05-04
    2024ko Euskadiko Itsas-Kayak Txapelketa
    Zumaia
    Trofeo Regata 5
    2024
    2024-05-01
    Planilla Bizkaiako Eskolartekoak 2023/2024
    Barrika
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-04-13
    Bizkaiako 7. Eskolartekoak 2023/2024
    Barrika
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-04-13
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako 3. proba
    San Miguel
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-03-24
    Planilla primavera Gipuzkoako Eskolarteko Jardunaldia 2023/2024
    Zumaia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-03-23
    Euskadiko K-2 Txapelketa 2024
    Pasaia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-03-17
    Euskadiko Neguko Txapelketa 2024
    Trofeo Regata 9
    Euskadiko Neguko Txapelketa 2022 13
    2024
    2024-03-16
    Euskadiko Kayak Surf kopako 2. proba
    Lekeitio
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-02-18
    Gipuzkoako Neguko Txapelketa 2024
    Zumaia
    Trofeo Regata 5
    Gipuzkoako Neguko Txapelketa 2022 5
    2024
    2024-02-17
    Bizkaiako Neguko Txapelketa 2024
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-02-17
    Euskadiko Kayak Surf kopako 1. proba
    Sopela
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-02-03
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako2. proba
    San Miguel
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-01-13
    I Control A.T. 2024
    Irun
    Trofeo Regata 1
    2024
    2024-01-13
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako 1.go proba
    San Miguel
    Trofeo Regata --
    TemporadaRegataOroPlataBronceTotal
    2024
    30/06/2024
    Euskadiko itsas-kayak kopako 2. proba-Gipuzkoako Txapelketa
    Pasaia
    1102
    2024
    19/05/2024
    Euskadiko itsas-kayak kopako 1.go proba
    Barrika
    1001
    2024
    04/05/2024
    2024ko Euskadiko Itsas-Kayak Txapelketa
    Zumaia
    1001
    2024
    17/03/2024
    Euskadiko Neguko Txapelketa 2024
    1001
    2024
    18/02/2024
    Gipuzkoako Neguko Txapelketa 2024
    Zumaia
    1001
    2024
    13/01/2024
    I Control A.T. 2024
    Irun
    1012
    Desarrollos para Internet   Prodain.com