Kobalto ERP

CLUB BARRIKA PIRAGUA TALDEA

Domicilio

LARRETXE AUZOA 14


Localidad

BARRIKA


Teléfono

605717152


E-Mail

barrikapiraguataldea@gmail.com


Web

Técnico / Entrenador

LIBANO SALAS Iker

Cargo: Técnico / Entrenador

  • E-Mail:
  • Tfno #:
Técnico / Entrenador

ORIVE VALLE Andreas

Cargo: Técnico / Entrenador

  • E-Mail:
  • Tfno #:
Técnico / Entrenador

LOPEZ OLIVARES Aitor

Cargo: Técnico / Entrenador

  • E-Mail:
  • Tfno #:
Técnica / Entrenadora

LOPEZ OLIVARES Ane

Cargo: Técnica / Entrenadora

  • E-Mail:
  • Tfno #:
Técnica / Entrenadora

VICTORIA Gema

Cargo: Técnica / Entrenadora

  • E-Mail:
  • Tfno #:

Licencias Deportistas Nacional Anual

Licencias Deportistas Autonómico Anual

PalistaCategoría
1
  • ALTUNA ARTETXE AndimaVeterano 55-59 Perfil
    2
  • ALVAREZ SOLA AsisJUVENIL-B Perfil
    3
  • ASTOBIZA LOOPEZ HarrietSUB-23 Perfil
    4
  • BAROJA MariaCADETE B Perfil
    5
  • CARRERO MENDIZABAL IkerINF-B Perfil
    6
  • CAVIA ElenaVeterano 50-54 Perfil
    7
  • DE LA FUENTE ZORZABALBERE AimarSUB-23 Perfil
    8
  • DE LA UZ FernandoVeterano 40-44 Perfil
    9
  • DE LA UZ HeikoINF-B Perfil
    10
  • ENCINAS VALERO ManuelSENIOR Perfil
    11
  • GANA FERNANDEZ IreneSENIOR Perfil
    12
  • GANA LERTXUNDI Jose ramonVeterano 60-64 Perfil
    13
  • GEBHARDT Claas paulSENIOR Perfil
    14
  • IBARRA IDIGORAS IgnacioVeterano 55-59 Perfil
    15
  • IZAOLA ARGUESO Rosa mariaVeterano 50-54 Perfil
    16
  • LABEAGA GARRIDO IhintzaSENIOR Perfil
    17
  • LABEAGA GARRIDO OierSUB-23 Perfil
    18
  • LAUZIRIKA OierINF-B Perfil
    19
  • LAUZIRIKA JAUREGUI MikelVeterano 50-54 Perfil
    20
  • LIBANO ALONSO IgnacioVeterano 45-49 Perfil
    21
  • LIBANO SALAS IkerVeterano 35-39 Perfil
    22
  • LIZ SIRVENT Jose luisVeterano 60-64 Perfil
    23
  • LOPEZ MORALES EnekoVeterano 45-49 Perfil
    24
  • LOPEZ OLIVARES AitorSUB-23 Perfil
    25
  • LOPEZ OLIVARES AneSENIOR Perfil
    26
  • MARTINEZ CARBAJAL NoahALEVIN-A Perfil
    27
  • MARTINEZ DE MORENTIN GOIKOETXEA NievesVeterano 55-59 Perfil
    28
  • MEDINA GaizkaVeterano 50-54 Perfil
    29
  • MEDINA AMORRORTU AureVeterano 50-54 Perfil
    30
  • MESA MARTINEZ DE MORENTIN Ane eileenJUVENIL-A Perfil
    31
  • MONTERO TORRE EduardoVeterano 55-59 Perfil
    32
  • ORIVE VALLE AndreasVeterano 35-39 Perfil
    33
  • PEREZ ALLER IÑakiVeterano 50-54 Perfil
    34
  • PRESA CARNERO LuisVeterano 50-54 Perfil
    35
  • QUEVEDO TORRIENTES RafaelVeterano 55-59 Perfil
    36
  • REMENTERIA EnaraINF-A Perfil
    37
  • RIOS IGLESIAS RubenVeterano 55-59 Perfil
    38
  • RODRIGUEZ VALLE Francisco javierVeterano 60-64 Perfil
    39
  • SAN MIGUEL CANTERO OlaiaVeterano 40-44 Perfil
    40
  • SANZ FRANCISCO XabierSUB-23 Perfil
    41
  • SOLA SORIA LauraVeterano 45-49 Perfil
    42
  • VICENTE LOPEZ PacoVeterano 45-49 Perfil
    43
  • VICTORIA GemaSENIOR Perfil
    TemporadaRegataClasificación
    2024
    2024-09-29
    Euskadiko itsas-kayak kopako 5. proba
    Lekeitio
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-08-17
    Euskadiko itsas-kayak kopako 4. proba
    Donostia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-07-28
    4. Prueba copa euskadi ríos- Ascenso- Descenso del Urola
    Zumaia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-07-27
    3. Prueba Copa Euskadi Ríos-Descenso del Bidasoa
    Irun
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-07-07
    1. Prueba copa euskadi ríos- Barrika Memorial Aitor Saenz de Ojer
    Barrika
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-06-30
    Euskadiko itsas-kayak kopako 2. proba-Gipuzkoako Txapelketa
    Pasaia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-06-16
    Plan B 2024ko Euskadiko Infantil Txapelketa
    Legutiano
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-06-16
    2024ko Euskadiko Infantil Txapelketa
    Legutiano
    Trofeo Regata 6
    2024
    2024-06-15
    2024ko Euskadiko Sprint Txapelketa
    Legutiano
    Trofeo Regata 3
    2024
    2024-06-15
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako 5. proba- EuskadikoTxapelketa- Slalom
    Pau
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-06-15
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako 5. proba- Euskadiko K.Cross Txapelketa
    Pau
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-05-25
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako 4. proba- Extrem
    Orthez
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-05-19
    Euskadiko itsas-kayak kopako 1.go proba
    Barrika
    Trofeo Regata 1
    2024
    2024-05-12
    Planilla Gipuzkoako Eskolarteko 2023/2024
    Zumaia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-05-12
    Gipuzkoako Eskolarteko 5.Jardunaldia 2023/2024
    Zumaia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-05-05
    Euskadiko Maratoi Txapelketa 2024
    Zumaia
    Trofeo Regata 5
    2024
    2024-05-04
    2024ko Euskadiko Itsas-Kayak Txapelketa
    Zumaia
    Trofeo Regata 2
    2024
    2024-05-01
    Planilla Bizkaiako Eskolartekoak 2023/2024
    Barrika
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-04-13
    Bizkaiako 7. Eskolartekoak 2023/2024
    Barrika
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-04-13
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako 3. proba
    San Miguel
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-03-24
    Planilla primavera Gipuzkoako Eskolarteko Jardunaldia 2023/2024
    Zumaia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-03-23
    Euskadiko K-2 Txapelketa 2024
    Pasaia
    Trofeo Regata 6
    Euskadiko K-2 Txapelketa 6
    2024
    2024-03-17
    Euskadiko Neguko Txapelketa 2024
    Trofeo Regata 5
    Euskadiko Neguko Txapelketa 2022 5
    2024
    2024-03-16
    Euskadiko Kayak Surf kopako 2. proba
    Lekeitio
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-02-18
    Gipuzkoako Neguko Txapelketa 2024
    Zumaia
    Trofeo Regata 12
    2024
    2024-02-17
    Bizkaiako Neguko Txapelketa 2024
    Trofeo Regata 2
    Bizkaiako Neguko Txapelketa 2022 2
    2024
    2024-02-17
    Euskadiko Kayak Surf kopako 1. proba
    Sopela
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-02-03
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako2. proba
    San Miguel
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-01-13
    I Control A.T. 2024
    Irun
    Trofeo Regata 13
    2024
    2024-01-13
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako 1.go proba
    San Miguel
    Trofeo Regata --
    TemporadaRegataOroPlataBronceTotal
    2024
    15/06/2024
    2024ko Euskadiko Sprint Txapelketa
    Legutiano
    1124
    2024
    19/05/2024
    Euskadiko itsas-kayak kopako 1.go proba
    Barrika
    3205
    2024
    05/05/2024
    Euskadiko Maratoi Txapelketa 2024
    Zumaia
    2316
    2024
    04/05/2024
    2024ko Euskadiko Itsas-Kayak Txapelketa
    Zumaia
    2204
    2024
    23/03/2024
    Euskadiko K-2 Txapelketa 2024
    Pasaia
    1001
    2024
    17/03/2024
    Euskadiko Neguko Txapelketa 2024
    1113
    2024
    18/02/2024
    Gipuzkoako Neguko Txapelketa 2024
    Zumaia
    0011
    2024
    17/02/2024
    Bizkaiako Neguko Txapelketa 2024
    2125
    2024
    13/01/2024
    I Control A.T. 2024
    Irun
    1001
    Desarrollos para Internet   Prodain.com