Técnico / Entrenador
LOIS CAMARA IÑaki
Cargo: Técnico / Entrenador
- E-Mail:
- Tfno #:
Técnico / Entrenador
GALLASTEGI BILBAO IÑaki
Cargo: Técnico / Entrenador
- E-Mail:
- Tfno #:
Técnico / Entrenador
ALONSO CORCHERO Unai
Cargo: Técnico / Entrenador
- E-Mail:
- Tfno #:
Técnico / Entrenador
AMIAMA SANLES Asier
Cargo: Técnico / Entrenador
- E-Mail:
- Tfno #:
Técnico / Entrenador
URRUZOLA MORAN Carlos jafet
Cargo: Técnico / Entrenador
- E-Mail:
- Tfno #:
Técnico / Entrenador
ELOSEGI MARTINEZ Mikel
Cargo: Técnico / Entrenador
- E-Mail:
- Tfno #:
Técnico / Entrenador
CARBALLO MOREDA Ion
Cargo: Técnico / Entrenador
- E-Mail:
- Tfno #:
Técnica / Entrenadora
TERROSO DA SILVA Maika
Cargo: Técnica / Entrenadora
- E-Mail:
- Tfno #:
Licencias Deportistas Nacional Anual
Licencias Deportistas Autonómico Anual
Temporada | Regata | Clasificación | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 | Euskadiko itsas-kayak kopako 2. proba |
| ||||
2024 | Euskadiko itsas-kayak kopako 1.go proba |
| ||||
2024 | Euskadiko itsas-kayak Txapelketab 2024 |
| ||||
2024 | Planilla Bizkaiako Eskolartekoak 2023/2024 |
| ||||
2024 | Planilla primavera Gipuzkoako Eskolarteko Jardunaldia 2023/2024 |
| ||||
2024 | Gipuzkoako Eskolarteko 4.Jardunaldia 2023/2024 |
| ||||
2024 | Euskadiko K-2 Txapelketa 2024 |
| ||||
2024 | Euskadiko Neguko Txapelketa 2024 |
| ||||
2024 | Euskadiko Kayak Surf kopako 2. proba |
| ||||
2024 | Gipuzkoako Neguko Txapelketa 2024 |
| ||||
2024 | Bizkaiako Neguko Txapelketa 2024 |
| ||||
2024 | Euskadiko Kayak Surf kopako 1. proba |
| ||||
2024 | 2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako2. proba |
| ||||
2024 | I Control A.T. 2024 |
| ||||
2024 | 2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako 1.go proba |
|
Temporada | Regata | Oro | Plata | Bronce | Total |
---|---|---|---|---|---|
2024 | Euskadiko K-2 Txapelketa 2024 | 1 | 2 | 0 | 3 |
2024 | Euskadiko Neguko Txapelketa 2024 | 1 | 2 | 3 | 6 |
2024 | Gipuzkoako Neguko Txapelketa 2024 | 0 | 1 | 2 | 3 |
2024 | Bizkaiako Neguko Txapelketa 2024 | 0 | 2 | 2 | 4 |
2024 | I Control A.T. 2024 | 2 | 0 | 0 | 2 |