Planilla Bizkaiako Eskolartekoak 2023/2024
Bizkaiako Eskolarteko Jokoak 2023/2024
Fecha
Lugar
Inscripciones
Organiza
01/05/2024 11:00:00
Lugar
Barrika
Inscripciones
De: 19 12:46:00/09/2023 A: 15 00:00:00/03/2024
Organiza
Euskal Kanoe Federakuntza
# | Hora | Prueba | Resultados | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11:00 22/10/2023 | H BEN K1 1000 |
| L.SalidaResultados | ||||||||||||
2 | 11:00 22/10/2023 | M ALE-B C1 2000 | Sin Resultados | L.Salida | ||||||||||||
3 | 11:00 22/10/2023 | H INF-A K1 3000 |
| L.SalidaResultados | ||||||||||||
4 | 11:00 22/10/2023 | H INF-A C1 3000 | Sin Resultados | L.Salida | ||||||||||||
5 | 11:00 22/10/2023 | H INF-B K1 3000 |
| L.SalidaResultados | ||||||||||||
6 | 11:00 22/10/2023 | H INF-B C1 3000 | Sin Resultados | L.Salida | ||||||||||||
7 | 11:00 22/10/2023 | M INF-A K1 3000 |
| L.SalidaResultados | ||||||||||||
8 | 11:00 22/10/2023 | M INF-A C1 3000 | Sin Resultados | L.Salida | ||||||||||||
9 | 11:00 22/10/2023 | M INF-B K1 3000 |
| L.SalidaResultados | ||||||||||||
10 | 11:00 22/10/2023 | M ALE-B K1 2000 |
| L.SalidaResultados | ||||||||||||
11 | 11:00 22/10/2023 | M ALE-A C1 2000 |
| L.SalidaResultados | ||||||||||||
12 | 11:00 22/10/2023 | H BEN C1 1000 | Sin Resultados | L.Salida | ||||||||||||
13 | 11:00 22/10/2023 | M BEN K1 1000 |
| L.SalidaResultados | ||||||||||||
14 | 11:00 22/10/2023 | M BEN C1 1000 | Sin Resultados | L.Salida | ||||||||||||
15 | 11:00 22/10/2023 | H ALE-A K1 2000 |
| L.SalidaResultados | ||||||||||||
16 | 11:00 22/10/2023 | H ALE-A C1 2000 | Sin Resultados | L.Salida | ||||||||||||
17 | 11:00 22/10/2023 | H ALE-B K1 2000 |
| L.SalidaResultados | ||||||||||||
18 | 11:00 22/10/2023 | H ALE-B C1 2000 | Sin Resultados | L.Salida | ||||||||||||
19 | 11:00 22/10/2023 | M ALE-A K1 2000 |
| L.SalidaResultados | ||||||||||||
20 | 11:00 22/10/2023 | M INF-B C1 3000 | Sin Resultados | L.Salida |
Pruebas de la Regata
PRUEBAS REGATA
CLASIFICACIÓN INDIVIDUAL H INF-A K1 3000
# | Dorsal | Deportista(s) | Marca | Dif. | Puntos | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 34 | JUEZ SOMARRIBA BeltrÁn GETXO KAYAKA | 00:00:53,14 | 110 |
RESULTADOS por CLUBS
Puesto | Club | Oro | Plata | Bronce | Total |
---|---|---|---|---|---|
1 | GETXO KAYAKA | 5 | 1 | 2 | 8 |
2 | BARRIKA PIRAGUA TALDEA | 1 | 2 | 1 | 4 |
3 | BOGA BOGA KIROL KLUBA | 1 | 1 | 1 | 3 |
4 | BOGA BOGA KIROL KLUBA | 1 | 1 | 0 | 2 |
5 | CLUB DE PIRAGüISMO ÁGUILAS DEL NERVIóN | 1 | 0 | 2 | 3 |
6 | CLUB DEPORTIVO BáSICO PIRAGüISMO LIMPIAS | 1 | 0 | 0 | 1 |
7 | BOGA BOGA KIROL KLUBA | 1 | 0 | 0 | 1 |
8 | BOGA BOGA KIROL KLUBA | 0 | 2 | 0 | 2 |
9 | BOGA BOGA KIROL KLUBA | 0 | 1 | 0 | 1 |
10 | BOGA BOGA KIROL KLUBA | 0 | 1 | 0 | 1 |
11 | BOGA BOGA KIROL KLUBA | 0 | 0 | 1 | 1 |