Kobalto ERP

CLUB PASAIA KAYAK 2005 KIROL ELKARTEA

Domicilio

LA HERRERA SURSN BAJO


Localidad

PASAIA


Teléfono

644672722


E-Mail

pasaiakayak2005@gmail.com


Web

Técnico / Entrenador

LOIS CAMARA IÑaki

Cargo: Técnico / Entrenador

  • E-Mail:
  • Tfno #:
Técnico / Entrenador

GALLASTEGI BILBAO IÑaki

Cargo: Técnico / Entrenador

  • E-Mail:
  • Tfno #:
Técnico / Entrenador

ALONSO CORCHERO Unai

Cargo: Técnico / Entrenador

  • E-Mail:
  • Tfno #:
Técnico / Entrenador

AMIAMA SANLES Asier

Cargo: Técnico / Entrenador

  • E-Mail:
  • Tfno #:
Técnico / Entrenador

URRUZOLA MORAN Carlos jafet

Cargo: Técnico / Entrenador

  • E-Mail:
  • Tfno #:
Técnico / Entrenador

ELOSEGI MARTINEZ Mikel

Cargo: Técnico / Entrenador

  • E-Mail:
  • Tfno #:
Técnico / Entrenador

CARBALLO MOREDA Ion

Cargo: Técnico / Entrenador

  • E-Mail:
  • Tfno #:
Técnica / Entrenadora

TERROSO DA SILVA Maika

Cargo: Técnica / Entrenadora

  • E-Mail:
  • Tfno #:

Licencias Deportistas Nacional Anual

Licencias Deportistas Autonómico Anual

PalistaCategoría
1
  • ALONSO ANDUEZA IkerSUB-23 Perfil
    2
  • ALONSO CORCHERO UnaiSUB-23 Perfil
    3
  • ALONSO ERAUSQUIN OinatzCADETE B Perfil
    4
  • ALONSO ERRAUSQUIN IoarJUVENIL-B Perfil
    5
  • ALONSO MARICHALAR AnartzVeterano 50-54 Perfil
    6
  • AMIAMA SANLES AsierSUB-23 Perfil
    7
  • ARANETA HERGUEDAS AnttonVeterano 35-39 Perfil
    8
  • ARANETA HERGUEDAS AritzSENIOR Perfil
    9
  • ARRIETA GALDOS IÑakiVeterano 35-39 Perfil
    10
  • ARRIETA IRIGOIEN AitorVeterano 40-44 Perfil
    11
  • BARBADO PEREIRA SergioVeterano 50-54 Perfil
    12
  • BARRENETXEA BERASATEGI IÑigoVeterano 55-59 Perfil
    13
  • BENAVENTE BABACE AinaraVeterano 35-39 Perfil
    14
  • BENAVENTE BABACE AmaiaSENIOR Perfil
    15
  • BENAVENTE VICENTE PatxiVeterano 65-69 Perfil
    16
  • BENAVIDES OMIL MartinSUB-23 Perfil
    17
  • BRAVO RODAL GorkaCADETE A Perfil
    18
  • CABADA ELUSTONDO LanderVeterano 45-49 Perfil
    19
  • CACHAFEIRO ILLERA Emilio benitoVeterano 55-59 Perfil
    20
  • CARBALLO GARRIDO ValerianoVeterano 55-59 Perfil
    21
  • CARBALLO MOREDA IonSENIOR Perfil
    22
  • CARNEIRO GONZÁLEZ JosÉ ÁngelVeterano 50-54 Perfil
    23
  • CARRASCOSO SALABERRIA IonVeterano 40-44 Perfil
    24
  • CRESPO FERREIRO XabierVeterano 35-39 Perfil
    25
  • CUENYA GARCIA JonVeterano 60-64 Perfil
    26
  • DEL REY TADEO Francisco javierVeterano 60-64 Perfil
    27
  • DOMINGUEZ ENTENZA JavierVeterano 55-59 Perfil
    28
  • ECHEZORTU SAN JOSE AitanaINF-B Perfil
    29
  • ELOSEGI MARTINEZ MikelSUB-23 Perfil
    30
  • ETXARRI SAGARZAZU JokinVeterano 40-44 Perfil
    31
  • GALLASTEGI BILBAO IÑakiVeterano 60-64 Perfil
    32
  • GIRON LOPETEGUI AritzVeterano 35-39 Perfil
    33
  • HERRADOR LOZANO TelmoSUB-23 Perfil
    34
  • IRAETA URIA EkaiCADETE B Perfil
    35
  • IRARZABAL CAMPO RafaelVeterano 55-59 Perfil
    36
  • IZAGIRRE MARTÍNEZ IraitzCADETE B Perfil
    37
  • LARZANGUREN CARDABA IrailSUB-23 Perfil
    38
  • LEBEAU RolandVeterano 55-59 Perfil
    39
  • LIZASO ARROSPIDE IkerSUB-23 Perfil
    40
  • LOIS CAMARA IÑakiVeterano 65-69 Perfil
    41
  • LOIS KAPEROTXIPI IÑigoVeterano 35-39 Perfil
    42
  • LUCAS COLLAZOS OierCADETE B Perfil
    43
  • MAIZA JAUREGI JokinVeterano 65-69 Perfil
    44
  • MARTINEZ RODRIGUEZ IÑigoVeterano 45-49 Perfil
    45
  • MARTINEZ SATRUSTEGI AlvaroVeterano 55-59 Perfil
    46
  • NALDA RIVAS Jesus manuelVeterano 60-64 Perfil
    47
  • PEÑA ORTIZ DE URBINA UrtziVeterano 40-44 Perfil
    48
  • REKALDE ARRIETA NestorVeterano 50-54 Perfil
    49
  • REVUELTA SAEZ NoaJUVENIL-B Perfil
    50
  • RIOBO FREIRE Ana isabelVeterano 55-59 Perfil
    51
  • RODAL RICONDO BeÑatSUB-23 Perfil
    52
  • RODRIGUEZ CRESPO LanderVeterano 35-39 Perfil
    53
  • RODRIGUEZ RUIZ ArkaitzVeterano 45-49 Perfil
    54
  • TERROSO DA SILVA MaikaSENIOR Perfil
    55
  • URIZAR ARANO GorkaVeterano 50-54 Perfil
    56
  • URRETABIZKAIA MARTIN JonSENIOR Perfil
    57
  • URRUZOLA MORAN Carlos jafetSUB-23 Perfil
    58
  • VEGA IBAÑEZ RamonVeterano 60-64 Perfil
    59
  • YARZA ECHEVESTE Jose mariaVeterano 60-64 Perfil
    TemporadaRegataClasificación
    2024
    2024-09-29
    Euskadiko itsas-kayak kopako 5. proba
    Lekeitio
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-08-17
    Euskadiko itsas-kayak kopako 4. proba
    Donostia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-07-28
    4. Prueba copa euskadi ríos- Ascenso- Descenso del Urola
    Zumaia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-07-27
    3. Prueba Copa Euskadi Ríos-Descenso del Bidasoa
    Irun
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-07-07
    1. Prueba copa euskadi ríos- Barrika Memorial Aitor Saenz de Ojer
    Barrika
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-06-30
    Euskadiko itsas-kayak kopako 2. proba-Gipuzkoako Txapelketa
    Pasaia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-06-16
    Plan B 2024ko Euskadiko Infantil Txapelketa
    Legutiano
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-06-16
    2024ko Euskadiko Infantil Txapelketa
    Legutiano
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-06-15
    2024ko Euskadiko Sprint Txapelketa
    Legutiano
    Trofeo Regata 4
    2024
    2024-06-15
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako 5. proba- EuskadikoTxapelketa- Slalom
    Pau
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-06-15
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako 5. proba- Euskadiko K.Cross Txapelketa
    Pau
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-05-25
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako 4. proba- Extrem
    Orthez
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-05-19
    Euskadiko itsas-kayak kopako 1.go proba
    Barrika
    Trofeo Regata 3
    2024
    2024-05-12
    Planilla Gipuzkoako Eskolarteko 2023/2024
    Zumaia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-05-12
    Gipuzkoako Eskolarteko 5.Jardunaldia 2023/2024
    Zumaia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-05-05
    Euskadiko Maratoi Txapelketa 2024
    Zumaia
    Trofeo Regata 4
    2024
    2024-05-04
    2024ko Euskadiko Itsas-Kayak Txapelketa
    Zumaia
    Trofeo Regata 3
    2024
    2024-05-01
    Planilla Bizkaiako Eskolartekoak 2023/2024
    Barrika
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-04-13
    Bizkaiako 7. Eskolartekoak 2023/2024
    Barrika
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-04-13
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako 3. proba
    San Miguel
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-03-24
    Planilla primavera Gipuzkoako Eskolarteko Jardunaldia 2023/2024
    Zumaia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-03-23
    Euskadiko K-2 Txapelketa 2024
    Pasaia
    Trofeo Regata 3
    Euskadiko K-2 Txapelketa 3
    2024
    2024-03-17
    Euskadiko Neguko Txapelketa 2024
    Trofeo Regata 3
    Euskadiko Neguko Txapelketa 2022 4
    2024
    2024-03-16
    Euskadiko Kayak Surf kopako 2. proba
    Lekeitio
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-02-18
    Gipuzkoako Neguko Txapelketa 2024
    Zumaia
    Trofeo Regata 3
    Gipuzkoako Neguko Txapelketa 2022 3
    2024
    2024-02-17
    Bizkaiako Neguko Txapelketa 2024
    Trofeo Regata 5
    2024
    2024-02-17
    Euskadiko Kayak Surf kopako 1. proba
    Sopela
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-02-03
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako2. proba
    San Miguel
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-01-13
    I Control A.T. 2024
    Irun
    Trofeo Regata 10
    2024
    2024-01-13
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako 1.go proba
    San Miguel
    Trofeo Regata --
    TemporadaRegataOroPlataBronceTotal
    2024
    15/06/2024
    2024ko Euskadiko Sprint Txapelketa
    Legutiano
    0134
    2024
    19/05/2024
    Euskadiko itsas-kayak kopako 1.go proba
    Barrika
    2013
    2024
    05/05/2024
    Euskadiko Maratoi Txapelketa 2024
    Zumaia
    1124
    2024
    04/05/2024
    2024ko Euskadiko Itsas-Kayak Txapelketa
    Zumaia
    2114
    2024
    23/03/2024
    Euskadiko K-2 Txapelketa 2024
    Pasaia
    1203
    2024
    17/03/2024
    Euskadiko Neguko Txapelketa 2024
    1236
    2024
    18/02/2024
    Gipuzkoako Neguko Txapelketa 2024
    Zumaia
    0123
    2024
    17/02/2024
    Bizkaiako Neguko Txapelketa 2024
    0224
    2024
    13/01/2024
    I Control A.T. 2024
    Irun
    2002
    Desarrollos para Internet   Prodain.com