Kobalto ERP

CLUB PLENTZIA PIRAGUA TALDEA

Domicilio

C ONDARRETASN APARTADO CORREOS62


Localidad

PLENTZIA


Teléfono

946772323


E-Mail

plentziapiraguataldea@gmail.com


Web

Técnico / Entrenador

RIVERO FERNANDEZ Higinio

Cargo: Técnico / Entrenador

  • E-Mail:
  • Tfno #:
Técnico / Entrenador

INTXAURTIETA LOPEZ Andoni

Cargo: Técnico / Entrenador

  • E-Mail:
  • Tfno #:

Licencias Deportistas Nacional Anual

Licencias Deportistas Autonómico Anual

PalistaCategoría
1
  • ANDRAKA ORTUZAR HeikoCADETE A Perfil
    2
  • ANTONA LEINIZBARRUTIA JosebaVeterano 60-64 Perfil
    3
  • ARIAS ANTON AlexanderVeterano 55-59 Perfil
    4
  • ARRIETA BARRIOS JulenSENIOR Perfil
    5
  • ARRIETA GALEY SantosVeterano 50-54 Perfil
    6
  • AZKORRA IJONA AnderVeterano 40-44 Perfil
    7
  • CALVO LORZA Miguel angelVeterano 60-64 Perfil
    8
  • CASTRO WITOS Jan darioCADETE A Perfil
    9
  • CASTRO WITOS SuzanneINF-B Perfil
    10
  • CUEZVA INTXAURTIETA HaritzaSUB-23 Perfil
    11
  • DE LA QUINTANA OTAOLA GaizkaVeterano 40-44 Perfil
    12
  • DEL POZO MEDIAVILLA CesarVeterano 65-69 Perfil
    13
  • DOMINGUEZ ZUÑIGA ManuelVeterano 60-64 Perfil
    14
  • DOS SANTOS GONZALEZ EnekoSUB-23 Perfil
    15
  • EGUSKIZA URIAGAREKA IÑakiVeterano 70-74 Perfil
    16
  • ESCRIBANO LASA CarloVeterano 65-69 Perfil
    17
  • GOIKOETXEA BARRAGAN NataliaSENIOR Perfil
    18
  • INTXAURTIETA IBANEZ AndoniVeterano 70-74 Perfil
    19
  • INTXAURTIETA LOPEZ AndoniVeterano 35-39 Perfil
    20
  • IRAGI OLABARRIA AneVeterano 35-39 Perfil
    21
  • KAIFER MARTINEZ AntonSENIOR Perfil
    22
  • MARRERO VIZCAINO MariaVeterano 45-49 Perfil
    23
  • OCERIN BERAZA RafaelVeterano 55-59 Perfil
    24
  • OCERIN RAPHA HegoaSUB-23 Perfil
    25
  • ONDARRA ALAÑA FernandoVeterano 55-59 Perfil
    26
  • ORTIGOSA JIMENEZ AitorVeterano 40-44 Perfil
    27
  • PEREZ DOMINGUEZ EmmanuelVeterano 55-59 Perfil
    28
  • PRIETO BENI Jose domingoVeterano 65-69 Perfil
    29
  • RIVERO FERNANDEZ HiginioVeterano 40-44 Perfil
    30
  • SAGREDO VILLANUEVA IgnacioVeterano 40-44 Perfil
    31
  • SANCHEZ DAROCA JorgeVeterano 55-59 Perfil
    32
  • SANCHEZ DEL POZO GonzaloVeterano 50-54 Perfil
    33
  • SANTIN BOLLO GuillermoVeterano 60-64 Perfil
    34
  • SANTOS ROLDAN EnaCADETE A Perfil
    35
  • SHEARON JohnVeterano 65-69 Perfil
    36
  • TELLERIA DE LA FUENTE FranciscoVeterano 65-69 Perfil
    37
  • UGARTE URETA IgnacioVeterano 65-69 Perfil
    38
  • URIARTE LETAMENDI IdoiaVeterano 55-59 Perfil
    39
  • VAN HORENBEKE BILBAO JorgeVeterano 45-49 Perfil
    40
  • VELASCO GARCIA Juan ramonVeterano 55-59 Perfil
    41
  • WELLER HeatherVeterano 60-64 Perfil
    TemporadaRegataClasificación
    2024
    2024-09-29
    Euskadiko itsas-kayak kopako 5. proba
    Lekeitio
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-08-31
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako 6. proba
    Orthez
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-08-17
    Euskadiko itsas-kayak kopako 4. proba
    Donostia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-08-11
    Euskadiko itsas-kayak kopako 3. proba
    Plentzia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-08-10
    5. Prueba copa euskadi ríos- Ascenso- Descenso del Plentzia
    Plentzia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-07-28
    4. Prueba copa euskadi ríos- Ascenso- Descenso del Urola
    Zumaia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-07-27
    3. Prueba Copa Euskadi Ríos-Descenso del Bidasoa
    Irun
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-07-07
    1. Prueba copa euskadi ríos- Barrika Memorial Aitor Saenz de Ojer
    Barrika
    Trofeo Regata 5
    2.Prueba Copa euskadi Ríos- Barrika 5
    Resultados Copa Euskadi Ríos 5
    2024
    2024-06-30
    Euskadiko itsas-kayak kopako 2. proba-Gipuzkoako Txapelketa
    Pasaia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-06-16
    2024ko Euskadiko Infantil Txapelketa
    Legutiano
    Trofeo Regata 5
    2024
    2024-06-15
    2024ko Euskadiko Sprint Txapelketa
    Legutiano
    Trofeo Regata 7
    2024
    2024-06-15
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako 5. proba- EuskadikoTxapelketa- Slalom
    Pau
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-06-15
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako 5. proba- Euskadiko K.Cross Txapelketa
    Pau
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-05-25
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako 4. proba- Extrem
    Orthez
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-05-19
    Euskadiko itsas-kayak kopako 1.go proba
    Barrika
    Trofeo Regata 7
    2024
    2024-05-12
    Planilla Gipuzkoako Eskolarteko 2023/2024
    Zumaia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-05-12
    Gipuzkoako Eskolarteko 5.Jardunaldia 2023/2024
    Zumaia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-05-05
    Euskadiko Maratoi Txapelketa 2024
    Zumaia
    Trofeo Regata 6
    2024
    2024-05-04
    2024ko Euskadiko Itsas-Kayak Txapelketa
    Zumaia
    Trofeo Regata 7
    2024
    2024-05-01
    Planilla Bizkaiako Eskolartekoak 2023/2024
    Barrika
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-04-13
    Bizkaiako 7. Eskolartekoak 2023/2024
    Barrika
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-04-13
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako 3. proba
    San Miguel
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-03-24
    Planilla primavera Gipuzkoako Eskolarteko Jardunaldia 2023/2024
    Zumaia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-03-23
    Euskadiko K-2 Txapelketa 2024
    Pasaia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-03-17
    Euskadiko Neguko Txapelketa 2024
    Trofeo Regata 8
    Euskadiko Neguko Txapelketa 2022 7
    2024
    2024-03-16
    Euskadiko Kayak Surf kopako 2. proba
    Lekeitio
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-02-18
    Gipuzkoako Neguko Txapelketa 2024
    Zumaia
    Trofeo Regata 9
    2024
    2024-02-17
    Bizkaiako Neguko Txapelketa 2024
    Trofeo Regata 4
    Bizkaiako Neguko Txapelketa 2022 4
    2024
    2024-02-17
    Euskadiko Kayak Surf kopako 1. proba
    Sopela
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-02-03
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako2. proba
    San Miguel
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-01-13
    I Control A.T. 2024
    Irun
    Trofeo Regata 9
    2024
    2024-01-13
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako 1.go proba
    San Miguel
    Trofeo Regata --
    TemporadaRegataOroPlataBronceTotal
    2024
    07/07/2024
    1. Prueba copa euskadi ríos- Barrika Memorial Aitor Saenz de Ojer
    Barrika
    0112
    2024
    16/06/2024
    2024ko Euskadiko Infantil Txapelketa
    Legutiano
    1001
    Desarrollos para Internet   Prodain.com