Kobalto ERP

HONDAR KAYAK

Domicilio

Nafarroa Kalea 25 behera


Localidad

Zarautz


Teléfono

634401487


E-Mail

hondarkayak@hotmail.com


Web

Licencias Deportistas Nacional Anual

Licencias Deportistas Autonómico Anual

PalistaCategoría
1
  • AGIRRE UGARTE XabierVeterano 60-64 Perfil
    2
  • ALBERDI LINAZASORO EnekoVeterano 60-64 Perfil
    3
  • ALEGRE IRRIBIAGA IkerSENIOR Perfil
    4
  • ALFARO LIZASO JesusVeterano 65-69 Perfil
    5
  • ALONSO NUÑEZ AlmudenaVeterano 55-59 Perfil
    6
  • ANGUREL RUBIO AlbertoVeterano 45-49 Perfil
    7
  • ANSOALDE ALBERDI MikelVeterano 50-54 Perfil
    8
  • ARANA ECENARRO Ion xabierVeterano 50-54 Perfil
    9
  • ARANA EZENARRO MikelVeterano 55-59 Perfil
    10
  • ARANBURU SOLDEVILLA XabierVeterano 55-59 Perfil
    11
  • AROCENA IRURETAGOIENA MikelVeterano 55-59 Perfil
    12
  • ARRIOLA ETXEBERRIA JosuVeterano 55-59 Perfil
    13
  • AZPILLAGA ACHEGA JonVeterano 55-59 Perfil
    14
  • AZPITARTE ONDARRA AmaiaVeterano 35-39 Perfil
    15
  • BEREZIBAR URIARTE AnartzVeterano 45-49 Perfil
    16
  • CORTES CARRASCO Jose manuelVeterano 50-54 Perfil
    17
  • CUEVA MENDIZABAL MikelSENIOR Perfil
    18
  • CUEVA SANCHEZ Jose mariaVeterano 55-59 Perfil
    19
  • DE ISUSI ABURTO AitorVeterano 55-59 Perfil
    20
  • DIAZ GARCIA JavierVeterano 45-49 Perfil
    21
  • ECEIZA LARRAÑAGA JesusVeterano 45-49 Perfil
    22
  • EIZAGIRRE MUGURUZA IÑakiVeterano 45-49 Perfil
    23
  • ETXANIZ AZKUE JulenSENIOR Perfil
    24
  • ETXEBERRIA UCIN EgoitzVeterano 40-44 Perfil
    25
  • FORNER VALLES GessamiVeterano 40-44 Perfil
    26
  • GARMENDIA ZINKUNEGI IbonVeterano 50-54 Perfil
    27
  • GONZALEZ DE TXABARRI MauricioVeterano 60-64 Perfil
    28
  • GORROTXATEGI SANGRONIZ ImanolVeterano 50-54 Perfil
    29
  • GUTIERREZ POSADA RicardoVeterano 50-54 Perfil
    30
  • IBARBIA AGUIRREZABALA IgnacioVeterano 55-59 Perfil
    31
  • ILLARRAMENDI ARANCIBIA InkoVeterano 40-44 Perfil
    32
  • IRAOLA APAOLAZA AinhoaVeterano 45-49 Perfil
    33
  • ISASTI MUGURUZA IÑigoVeterano 55-59 Perfil
    34
  • LANDA EIZAGUIRRE GerardoVeterano 50-54 Perfil
    35
  • LARREA OLABERRIA PauloVeterano 55-59 Perfil
    36
  • LIZASO AGUIRRE Jose romanVeterano 60-64 Perfil
    37
  • LIZASO UBERA InmaculadaVeterano 50-54 Perfil
    38
  • MACEDO DALCIM EdsonSENIOR Perfil
    39
  • MANSOA ALKORTA JuanVeterano 45-49 Perfil
    40
  • MANTEROLA AGIRREZABALAGA ImanolVeterano 45-49 Perfil
    41
  • MENDILUCE SORARRAIN EricVeterano 40-44 Perfil
    42
  • MOMBIEDRO DE CASTELLARNAU RafaelVeterano 50-54 Perfil
    43
  • MURUA AZKUE IÑakiVeterano 60-64 Perfil
    44
  • MURUA URIA AnderVeterano 60-64 Perfil
    45
  • OCHAGAVIA URRIZ Jose mariaVeterano 70-74 Perfil
    46
  • OLANO DEL OLMO EnekoVeterano 45-49 Perfil
    47
  • OÑATIBIA HUARTE YonVeterano 65-69 Perfil
    48
  • ORTIZ RODRIGO Ubaldo luisVeterano 55-59 Perfil
    49
  • OTAEGUI IRURETA Maria jesusVeterano 50-54 Perfil
    50
  • OTSAGABIA AZPITARTE ItziarVeterano 35-39 Perfil
    51
  • OYARBIDE ORBE GaizkaVeterano 55-59 Perfil
    52
  • PUY SAN BAUDELIO RobertoVeterano 50-54 Perfil
    53
  • ROTETA ECHAVE Juan manuelVeterano 55-59 Perfil
    54
  • SARASOLA ICUTZA UnaiVeterano 50-54 Perfil
    55
  • SOLABARRIETA MENDEZ EnekoVeterano 40-44 Perfil
    56
  • SOLAGUREN MAGUREGI EÑautVeterano 40-44 Perfil
    57
  • STANGER RainerVeterano 60-64 Perfil
    58
  • TEJA GARCIA Domingo javierVeterano 60-64 Perfil
    59
  • TELLO AROSTEGUI Patxi xabierVeterano 55-59 Perfil
    60
  • TELLO ARTOSTEGI JonVeterano 50-54 Perfil
    61
  • URIEN CRESPO JonVeterano 50-54 Perfil
    62
  • URZELAI GONZALEZ DE TXABARRI Anjel mariaSENIOR Perfil
    63
  • YEREGUI LETAMENDI Juan ignacioVeterano 65-69 Perfil
    64
  • ZABALO URIBESALGO PauloVeterano 45-49 Perfil
    65
  • ZUAZUA OTAEGUI KepaVeterano 50-54 Perfil
    66
  • ZUBIAURRE ARTOLA Miguel angelVeterano 55-59 Perfil
    67
  • ZULAIKA ISASTI Jose miguelVeterano 60-64 Perfil
    TemporadaRegataClasificación
    2024
    2024-09-29
    Euskadiko itsas-kayak kopako 5. proba
    Lekeitio
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-08-31
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako 6. proba
    Orthez
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-08-17
    Euskadiko itsas-kayak kopako 4. proba
    Donostia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-08-11
    Euskadiko itsas-kayak kopako 3. proba
    Plentzia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-08-10
    5. Prueba copa euskadi ríos- Ascenso- Descenso del Plentzia
    Plentzia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-07-28
    4. Prueba copa euskadi ríos- Ascenso- Descenso del Urola
    Zumaia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-07-27
    3. Prueba Copa Euskadi Ríos-Descenso del Bidasoa
    Irun
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-07-07
    1. Prueba copa euskadi ríos- Barrika Memorial Aitor Saenz de Ojer
    Barrika
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-06-30
    Euskadiko itsas-kayak kopako 2. proba-Gipuzkoako Txapelketa
    Pasaia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-06-16
    2024ko Euskadiko Infantil Txapelketa
    Legutiano
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-06-15
    2024ko Euskadiko Sprint Txapelketa
    Legutiano
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-06-15
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako 5. proba- EuskadikoTxapelketa- Slalom
    Pau
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-06-15
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako 5. proba- Euskadiko K.Cross Txapelketa
    Pau
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-05-25
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako 4. proba- Extrem
    Orthez
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-05-19
    Euskadiko itsas-kayak kopako 1.go proba
    Barrika
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-05-12
    Planilla Gipuzkoako Eskolarteko 2023/2024
    Zumaia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-05-12
    Gipuzkoako Eskolarteko 5.Jardunaldia 2023/2024
    Zumaia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-05-05
    Euskadiko Maratoi Txapelketa 2024
    Zumaia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-05-04
    2024ko Euskadiko Itsas-Kayak Txapelketa
    Zumaia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-05-01
    Planilla Bizkaiako Eskolartekoak 2023/2024
    Barrika
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-04-13
    Bizkaiako 7. Eskolartekoak 2023/2024
    Barrika
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-04-13
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako 3. proba
    San Miguel
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-03-24
    Planilla primavera Gipuzkoako Eskolarteko Jardunaldia 2023/2024
    Zumaia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-03-23
    Euskadiko K-2 Txapelketa 2024
    Pasaia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-03-17
    Euskadiko Neguko Txapelketa 2024
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-03-16
    Euskadiko Kayak Surf kopako 2. proba
    Lekeitio
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-02-18
    Gipuzkoako Neguko Txapelketa 2024
    Zumaia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-02-17
    Bizkaiako Neguko Txapelketa 2024
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-02-17
    Euskadiko Kayak Surf kopako 1. proba
    Sopela
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-02-03
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako2. proba
    San Miguel
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-01-13
    I Control A.T. 2024
    Irun
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-01-13
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako 1.go proba
    San Miguel
    Trofeo Regata --
    TemporadaRegataOroPlataBronceTotal
    Desarrollos para Internet   Prodain.com