Kobalto ERP

CLUB DONOSTIA KAYAK K.E.

Domicilio

GOIKOENEA 24oD


Localidad

SAN SEBASTIAN-DONOSTIA


Teléfono

679664599


E-Mail

donostiakayak@gmail.com


Web

Técnica / Entrenadora

MONTERO PAJARES Haizea

Cargo: Técnica / Entrenadora

  • E-Mail:
  • Tfno #:
Técnico / Entrenador

BALERDI ALKAIN BeÑat

Cargo: Técnico / Entrenador

  • E-Mail:
  • Tfno #:
Técnico / Entrenador

ALBISU ELUSTONDO Juan

Cargo: Técnico / Entrenador

  • E-Mail:
  • Tfno #:
Técnico / Entrenador

RUIZ DE ARETXABALETA PEREZ Xabier

Cargo: Técnico / Entrenador

  • E-Mail:
  • Tfno #:
Técnica / Entrenadora

MONTERO RIVERO Edurne

Cargo: Técnica / Entrenadora

  • E-Mail:
  • Tfno #:
Técnico / Entrenador

SAIES SISTIAGA Ekaitz

Cargo: Técnico / Entrenador

  • E-Mail:
  • Tfno #:
Técnica / Entrenadora

ALKORTA AGIRREGABIRIA Olatz

Cargo: Técnica / Entrenadora

  • E-Mail:
  • Tfno #:
Técnica / Entrenadora

IRAZU GARMENDIA Aiora

Cargo: Técnica / Entrenadora

  • E-Mail:
  • Tfno #:

Licencias Deportistas Nacional Anual

Licencias Deportistas Autonómico Anual

PalistaCategoría
1
  • ALBISU ELUSTONDO JuanVeterano 60-64 Perfil
    2
  • ALKORTA AGIRREGABIRIA OlatzVeterano 40-44 Perfil
    3
  • BALERDI ALKAIN BeÑatJUVENIL-A Perfil
    4
  • BEAUMONT BALERDI EÑautINF-B Perfil
    5
  • BEAUMONT URANGA IgorVeterano 50-54 Perfil
    6
  • BÉDARD YannickVeterano 40-44 Perfil
    7
  • BERGARA BLANCO HodeiVeterano 40-44 Perfil
    8
  • BURGUERA LIZEAGA ImanolVeterano 40-44 Perfil
    9
  • CABALLERO BENEDICTO Jose mariVeterano 65-69 Perfil
    10
  • ENTENZA CHAPMAN LauraINF-A Perfil
    11
  • ESCOBAR LOPEZ Luis enriqueVeterano 45-49 Perfil
    12
  • ETXEBERRIA GONZALEZ IÑakiVeterano 50-54 Perfil
    13
  • GARBIZU DELGADO EkaitzVeterano 40-44 Perfil
    14
  • GARCÍA SANCHEZ AnderINF-A Perfil
    15
  • GAZTELU GARCÍA ErikJUVENIL-B Perfil
    16
  • GENUA GOENA MikelVeterano 65-69 Perfil
    17
  • GUIMIL ALONSO LucÍaCADETE B Perfil
    18
  • IGLESIAS CEDILLO Juan romanVeterano 65-69 Perfil
    19
  • IRAZU GARMENDIA AioraSUB-23 Perfil
    20
  • ITXASO GONZÁLEZ DenisVeterano 45-49 Perfil
    21
  • LAZKANO GUIMERANS BegoÑaSENIOR Perfil
    22
  • LERCHUNDI MUJICA IgorVeterano 50-54 Perfil
    23
  • LOPEZ GALLEGO FernandoVeterano 40-44 Perfil
    24
  • LOPEZ GOIKOETXEA AmaiaVeterano 40-44 Perfil
    25
  • MARTIN MORO Jose luisVeterano 55-59 Perfil
    26
  • MONTERO PAJARES HaizeaJUVENIL-B Perfil
    27
  • MONTERO RIVERO EdurneVeterano 45-49 Perfil
    28
  • MOZO SAGARZAZU BeÑatCADETE A Perfil
    29
  • OSA CHANTRE AntxonVeterano 40-44 Perfil
    30
  • PULIDO RODRÍGUEZ RobertoVeterano 45-49 Perfil
    31
  • RAMOS GONZALEZ SantiagoVeterano 45-49 Perfil
    32
  • RUBIO SOUTO IkerINF-A Perfil
    33
  • RUIZ DE ARETXABALETA PEREZ XabierVeterano 45-49 Perfil
    34
  • SAIES SISTIAGA EkaitzVeterano 40-44 Perfil
    35
  • SARASOLA LERTXUNDI IzaskunVeterano 40-44 Perfil
    36
  • TEJEDOR CORRAL PedroVeterano 55-59 Perfil
    37
  • TOJA ALONSO JosuSENIOR Perfil
    38
  • TRECET MIRONES SergioVeterano 55-59 Perfil
    39
  • ZELAIA JAUREGI DabidVeterano 50-54 Perfil
    40
  • ZUMARRAGA NODAR Itxaro yueCADETE B Perfil
    TemporadaRegataClasificación
    2024
    2024-09-29
    Euskadiko itsas-kayak kopako 5. proba
    Lekeitio
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-08-31
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako 6. proba
    Orthez
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-08-17
    Euskadiko itsas-kayak kopako 4. proba
    Donostia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-08-11
    Euskadiko itsas-kayak kopako 3. proba
    Plentzia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-08-10
    5. Prueba copa euskadi ríos- Ascenso- Descenso del Plentzia
    Plentzia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-07-28
    4. Prueba copa euskadi ríos- Ascenso- Descenso del Urola
    Zumaia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-07-27
    3. Prueba Copa Euskadi Ríos-Descenso del Bidasoa
    Irun
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-07-07
    1. Prueba copa euskadi ríos- Barrika Memorial Aitor Saenz de Ojer
    Barrika
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-06-30
    Euskadiko itsas-kayak kopako 2. proba-Gipuzkoako Txapelketa
    Pasaia
    Trofeo Regata 4
    2a Copa Euskadi Kayak de Mar 5
    2024
    2024-06-16
    2024ko Euskadiko Infantil Txapelketa
    Legutiano
    Trofeo Regata 3
    2024
    2024-06-15
    2024ko Euskadiko Sprint Txapelketa
    Legutiano
    Trofeo Regata 6
    2024
    2024-06-15
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako 5. proba- EuskadikoTxapelketa- Slalom
    Pau
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-06-15
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako 5. proba- Euskadiko K.Cross Txapelketa
    Pau
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-05-25
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako 4. proba- Extrem
    Orthez
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-05-19
    Euskadiko itsas-kayak kopako 1.go proba
    Barrika
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-05-12
    Planilla Gipuzkoako Eskolarteko 2023/2024
    Zumaia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-05-12
    Gipuzkoako Eskolarteko 5.Jardunaldia 2023/2024
    Zumaia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-05-05
    Euskadiko Maratoi Txapelketa 2024
    Zumaia
    Trofeo Regata 7
    2024
    2024-05-04
    2024ko Euskadiko Itsas-Kayak Txapelketa
    Zumaia
    Trofeo Regata 6
    2024
    2024-05-01
    Planilla Bizkaiako Eskolartekoak 2023/2024
    Barrika
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-04-13
    Bizkaiako 7. Eskolartekoak 2023/2024
    Barrika
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-04-13
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako 3. proba
    San Miguel
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-03-24
    Planilla primavera Gipuzkoako Eskolarteko Jardunaldia 2023/2024
    Zumaia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-03-23
    Euskadiko K-2 Txapelketa 2024
    Pasaia
    Trofeo Regata 5
    Euskadiko K-2 Txapelketa 5
    2024
    2024-03-17
    Euskadiko Neguko Txapelketa 2024
    Trofeo Regata 6
    Euskadiko Neguko Txapelketa 2022 8
    2024
    2024-03-16
    Euskadiko Kayak Surf kopako 2. proba
    Lekeitio
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-02-18
    Gipuzkoako Neguko Txapelketa 2024
    Zumaia
    Trofeo Regata 4
    Gipuzkoako Neguko Txapelketa 2022 4
    2024
    2024-02-17
    Bizkaiako Neguko Txapelketa 2024
    Trofeo Regata 6
    2024
    2024-02-17
    Euskadiko Kayak Surf kopako 1. proba
    Sopela
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-02-03
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako2. proba
    San Miguel
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-01-13
    I Control A.T. 2024
    Irun
    Trofeo Regata 11
    2024
    2024-01-13
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako 1.go proba
    San Miguel
    Trofeo Regata --
    TemporadaRegataOroPlataBronceTotal
    2024
    16/06/2024
    2024ko Euskadiko Infantil Txapelketa
    Legutiano
    1315
    2024
    15/06/2024
    2024ko Euskadiko Sprint Txapelketa
    Legutiano
    0011
    2024
    05/05/2024
    Euskadiko Maratoi Txapelketa 2024
    Zumaia
    1001
    2024
    23/03/2024
    Euskadiko K-2 Txapelketa 2024
    Pasaia
    1102
    Desarrollos para Internet   Prodain.com