Kobalto ERP

ITXAS-GAIN ZUMAIAKO UROLA ITSAS-ADAR PIRAGUISMO KLUBA

Domicilio


Localidad


Teléfono

943860776


E-Mail

itxasgain1968@gmail.com


Web

Técnico / Entrenador

BALENCIAGA OLIDEN Jose manuel

Cargo: Técnico / Entrenador

  • E-Mail:
  • Tfno #:
Técnico / Entrenador

AIZPURUA ARANZADI EÑaut

Cargo: Técnico / Entrenador

  • E-Mail:
  • Tfno #:
Técnico / Entrenador

AIZPURUA ARANZADI Oier

Cargo: Técnico / Entrenador

  • E-Mail:
  • Tfno #:
Técnica / Entrenadora

ETXABE GABARAIN Maite

Cargo: Técnica / Entrenadora

  • E-Mail:
  • Tfno #:
Técnico / Entrenador

AIZPURUA ETXABE Haritz

Cargo: Técnico / Entrenador

  • E-Mail:
  • Tfno #:
Técnico / Entrenador

EGAÑA ELOSUA Martin

Cargo: Técnico / Entrenador

  • E-Mail:
  • Tfno #:

Licencias Deportistas Nacional Anual

Licencias Deportistas Autonómico Anual

PalistaCategoría
1
  • AGIRRE SANCHEZ IÑigoVeterano 40-44 Perfil
    2
  • AGIRREZABALAGA UBERA IosuVeterano 45-49 Perfil
    3
  • AIZPURUA ALBIZU MaddiINF-B Perfil
    4
  • AIZPURUA ARANZADI EÑautVeterano 45-49 Perfil
    5
  • AIZPURUA ARANZADI OierVeterano 45-49 Perfil
    6
  • AIZPURUA ECHABE AmaiaINF-A Perfil
    7
  • AIZPURUA ETXABE AsierJUVENIL-B Perfil
    8
  • AIZPURUA ETXABE HaritzSUB-23 Perfil
    9
  • ALBIZU FLOREZ IratxeVeterano 45-49 Perfil
    10
  • ALBIZU UNANUE IreneSUB-23 Perfil
    11
  • ALBIZU UNANUE JulenSUB-23 Perfil
    12
  • AMUNDARAIN AGIRRE AimarSUB-23 Perfil
    13
  • AMUNDARAIN AGIRRE EiderSUB-23 Perfil
    14
  • ARAKISTAIN LOPEZ DE GUEREÑO JulenCADETE A Perfil
    15
  • ARANES USANDIZAGA Juan luisVeterano 50-54 Perfil
    16
  • ARRIZABALAGA CENTENO XubanINF-B Perfil
    17
  • AZKUNE ZUBIA UnaiSENIOR Perfil
    18
  • BALENCIAGA OLIDEN Jose manuelVeterano 55-59 Perfil
    19
  • BARRUETABEÑA AMILIBIA ImanolSENIOR Perfil
    20
  • BERGARA AGIRRE XabatJUVENIL-B Perfil
    21
  • BERGARA URZELAI IagobaVeterano 40-44 Perfil
    22
  • BERISTAIN LANGARIKA EnaraINF-A Perfil
    23
  • BLAZQUEZ GARCIA AbilioVeterano 40-44 Perfil
    24
  • BUFORN URANGA NoaINF-A Perfil
    25
  • CENTENO JARA MaiteVeterano 45-49 Perfil
    26
  • CHAPARTEGI BARINAGAREMENTERIA CarmeloVeterano 60-64 Perfil
    27
  • CUADRADO RAMIREZ DanelCADETE B Perfil
    28
  • DE ANTA URBIETA AnddeJUVENIL-B Perfil
    29
  • DE ANTA URBIETA IraiaINF-A Perfil
    30
  • EGAÑA ELOSUA MartinSENIOR Perfil
    31
  • ETXABE GABARAIN MaiteVeterano 45-49 Perfil
    32
  • ETXABE ILLARRAMENDI IzaroSUB-23 Perfil
    33
  • ETXABE URBIETA IÑigoVeterano 50-54 Perfil
    34
  • ETXANIZ ETXABE JosuVeterano 50-54 Perfil
    35
  • EZENARRO URBIETA UxueINF-A Perfil
    36
  • FERNANDEZ SANCHO IÑakiVeterano 35-39 Perfil
    37
  • FLORES CORRALES BernardoVeterano 50-54 Perfil
    38
  • FLORES DURAN JavierVeterano 45-49 Perfil
    39
  • GABARAIN BegoÑaVeterano 45-49 Perfil
    40
  • GARRATAZU IRIBAR LanderVeterano 45-49 Perfil
    41
  • GONZALEZ GABARAIN IzaskunVeterano 45-49 Perfil
    42
  • GONZALEZ GOMEZ DanielVeterano 45-49 Perfil
    43
  • ILLARRAMENDI AZKUE AinhoaVeterano 50-54 Perfil
    44
  • ILLUNDAIN PERURENA UnaiSUB-23 Perfil
    45
  • IRISARRI AYUCAR JaioneVeterano 45-49 Perfil
    46
  • IRIZAR AZURMENDI OihanCADETE A Perfil
    47
  • IRURETAGOIENA ETXABE IzarCADETE A Perfil
    48
  • LANGARIKA ARREITA ZuriÑeVeterano 45-49 Perfil
    49
  • LARRAÑAGA OLAIZOLA JosuINF-B Perfil
    50
  • LAZKANO ARAMENDI JonVeterano 45-49 Perfil
    51
  • LAZKANO GONZALEZ Jon anderSUB-23 Perfil
    52
  • LAZKANO GONZALEZ JosuJUVENIL-B Perfil
    53
  • LIZANCOS AGUERRALDE Francisco javierVeterano 60-64 Perfil
    54
  • MARTINENA IRISARRI AnaCADETE A Perfil
    55
  • MARTINENA IRISARRI XabiINF-B Perfil
    56
  • MOLINA RETAMAL JosefaSUB-23 Perfil
    57
  • MORENO MARTIN RaulVeterano 45-49 Perfil
    58
  • NARCISO ALVAREZ VictoriaVeterano 40-44 Perfil
    59
  • ODRIOZOLA ECHEVERRIA IosuVeterano 40-44 Perfil
    60
  • OLAIZOLA ANTIA BibianoVeterano 50-54 Perfil
    61
  • OLAIZOLA OTEGI MaddiINF-A Perfil
    62
  • OLIVA GUTIERREZ AsierINF-A Perfil
    63
  • OSA ARAMENDI XabierVeterano 55-59 Perfil
    64
  • OSA IRURETA IratiSENIOR Perfil
    65
  • PEÑA ARRIOLA IÑigoSENIOR Perfil
    66
  • ROMATET AGIRREZABALAGA JosebaVeterano 50-54 Perfil
    67
  • ROMATET ESTEIBAR PeioVeterano 55-59 Perfil
    68
  • ROYO RIVAS VicenteVeterano 50-54 Perfil
    69
  • SAEZ MORCILLO EukeneVeterano 35-39 Perfil
    70
  • SAINZ-MAZA GARCIA DarelINF-B Perfil
    71
  • SANCHEZ BLAZQUEZ Antonio joseVeterano 50-54 Perfil
    72
  • SOLOZABAL AGUIRREGOMEZCORTA JavierVeterano 65-69 Perfil
    73
  • UNANUE MANTEROLA IÑakiVeterano 45-49 Perfil
    74
  • URANGA AMILIBIA IdoiaVeterano 45-49 Perfil
    75
  • URBIETA IBARLUZEA OihanSUB-23 Perfil
    76
  • URBISTONDO GOIKOETXEA JosuCADETE B Perfil
    77
  • URTIAGA CLARAMUNT JoseVeterano 65-69 Perfil
    78
  • UZKUDUN SAIZABAL MaddiCADETE A Perfil
    79
  • VILLAGARCIA ETXEZARRETA Jose mariaVeterano 50-54 Perfil
    80
  • VITA GARAI IÑakiVeterano 40-44 Perfil
    81
  • YEREGUI EGUIGUREN JulianVeterano 55-59 Perfil
    82
  • ZUAZOBIDE EGAÑA ImanolVeterano 55-59 Perfil
    TemporadaRegataClasificación
    2024
    2024-09-29
    Euskadiko itsas-kayak kopako 5. proba
    Lekeitio
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-08-31
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako 6. proba
    Orthez
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-08-17
    Euskadiko itsas-kayak kopako 4. proba
    Donostia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-08-11
    Euskadiko itsas-kayak kopako 3. proba
    Plentzia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-08-10
    5. Prueba copa euskadi ríos- Ascenso- Descenso del Plentzia
    Plentzia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-07-28
    4. Prueba copa euskadi ríos- Ascenso- Descenso del Urola
    Zumaia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-07-27
    3. Prueba Copa Euskadi Ríos-Descenso del Bidasoa
    Irun
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-07-07
    1. Prueba copa euskadi ríos- Barrika Memorial Aitor Saenz de Ojer
    Barrika
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-06-30
    Euskadiko itsas-kayak kopako 2. proba-Gipuzkoako Txapelketa
    Pasaia
    Trofeo Regata 2
    2a Copa Euskadi Kayak de Mar 2
    2024
    2024-06-16
    2024ko Euskadiko Infantil Txapelketa
    Legutiano
    Trofeo Regata 2
    2024
    2024-06-15
    2024ko Euskadiko Sprint Txapelketa
    Legutiano
    Trofeo Regata 2
    2024
    2024-06-15
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako 5. proba- EuskadikoTxapelketa- Slalom
    Pau
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-06-15
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako 5. proba- Euskadiko K.Cross Txapelketa
    Pau
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-05-25
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako 4. proba- Extrem
    Orthez
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-05-19
    Euskadiko itsas-kayak kopako 1.go proba
    Barrika
    Trofeo Regata 2
    2024
    2024-05-12
    Planilla Gipuzkoako Eskolarteko 2023/2024
    Zumaia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-05-12
    Gipuzkoako Eskolarteko 5.Jardunaldia 2023/2024
    Zumaia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-05-05
    Euskadiko Maratoi Txapelketa 2024
    Zumaia
    Trofeo Regata 1
    2024
    2024-05-04
    2024ko Euskadiko Itsas-Kayak Txapelketa
    Zumaia
    Trofeo Regata 1
    2024
    2024-05-01
    Planilla Bizkaiako Eskolartekoak 2023/2024
    Barrika
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-04-13
    Bizkaiako 7. Eskolartekoak 2023/2024
    Barrika
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-04-13
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako 3. proba
    San Miguel
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-03-24
    Planilla primavera Gipuzkoako Eskolarteko Jardunaldia 2023/2024
    Zumaia
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-03-23
    Euskadiko K-2 Txapelketa 2024
    Pasaia
    Trofeo Regata 2
    Euskadiko K-2 Txapelketa 2
    2024
    2024-03-17
    Euskadiko Neguko Txapelketa 2024
    Trofeo Regata 2
    Euskadiko Neguko Txapelketa 2022 2
    2024
    2024-03-16
    Euskadiko Kayak Surf kopako 2. proba
    Lekeitio
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-02-18
    Gipuzkoako Neguko Txapelketa 2024
    Zumaia
    Trofeo Regata 2
    Gipuzkoako Neguko Txapelketa 2022 2
    2024
    2024-02-17
    Bizkaiako Neguko Txapelketa 2024
    Trofeo Regata 9
    2024
    2024-02-17
    Euskadiko Kayak Surf kopako 1. proba
    Sopela
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-02-03
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako2. proba
    San Miguel
    Trofeo Regata --
    2024
    2024-01-13
    I Control A.T. 2024
    Irun
    Trofeo Regata 7
    2024
    2024-01-13
    2024ko Euskadiko Slalom-eko kopako 1.go proba
    San Miguel
    Trofeo Regata --
    TemporadaRegataOroPlataBronceTotal
    2024
    30/06/2024
    Euskadiko itsas-kayak kopako 2. proba-Gipuzkoako Txapelketa
    Pasaia
    3104
    2024
    16/06/2024
    2024ko Euskadiko Infantil Txapelketa
    Legutiano
    2114
    2024
    15/06/2024
    2024ko Euskadiko Sprint Txapelketa
    Legutiano
    87318
    2024
    19/05/2024
    Euskadiko itsas-kayak kopako 1.go proba
    Barrika
    3216
    2024
    05/05/2024
    Euskadiko Maratoi Txapelketa 2024
    Zumaia
    94013
    2024
    04/05/2024
    2024ko Euskadiko Itsas-Kayak Txapelketa
    Zumaia
    3238
    2024
    23/03/2024
    Euskadiko K-2 Txapelketa 2024
    Pasaia
    2439
    2024
    17/03/2024
    Euskadiko Neguko Txapelketa 2024
    61411
    2024
    18/02/2024
    Gipuzkoako Neguko Txapelketa 2024
    Zumaia
    62412
    2024
    17/02/2024
    Bizkaiako Neguko Txapelketa 2024
    73212
    2024
    13/01/2024
    I Control A.T. 2024
    Irun
    2204
    Desarrollos para Internet   Prodain.com